TOBB 80. Genel Kurul Resepsiyonu

16 Mayıs 2024
27
Tobb 80. Genel Kurul Resepsiyonu
Yönetim Kurulu Başkanımız Tevfik Yamanoğlu , Meclis Başkanımız Ahmet Özver, Meclis üyelerimiz Şakir Özsoy, Mehmet Rengin, Yönetim Kurulu üyemiz Faruk Hilmi Düvenci ve Genel Sekreterimiz Sinan Beşer ile birlikte TOBB 80. Genel Kurul Resepsiyonu’na katılım sağladık.
 
Resepsiyonda kapsamında TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Meclis Başkanı Numan Kurtulmuş açılış konuşmalarını gerçekleştirdiler.
 
Üst düzey katılım sağlanan Resepsiyonda Bakanlar, Milletvekilleri, 365 Oda ve Borsa Yönetici ve Temsilcileri, Bürokratlar ve Kamu Kurum ve Kuruluş temsilcileri yer aldı.
Resepsiyonda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, önceki dönem Milli Savunma Bakanı Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ile üyelerimizin ve ilçemizin sorunlarını, ihtiyaçlarını çözüm önerilerimiz ile birlikte istişare etme fırsatı bulduk.
 
Malkara TSO olarak ilçemizin kalkınması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.????

Yukarı çık.